titleEN
Liebherr Etec Takeuchi AA
Nederlands Duits Engels Russisch

Nieuwe Doosan shovel voor Rispens!


Onlangs is de nieuwe Doosan shovel met dubbellucht afgeleverd bij Wiebe Rispens te Rien.

Wiebren Rispens van Loonbedrijf Rispens uit Rien heeft geïnvesteerd in een nieuwe 12tons shovel, de Doosan DL200. Dit voor diverse loonwerkzaamheden maar vooral voor het inkuilen wordt de nieuwe shovel ingezet.


Rispens
Loonbedrijf Rispens is al jaren actief in de agrarische sector en vooral voor de boeren in de regio is Rispens een begrip. Het bedrijf kan met hun machinepark en de 4 medewerkers de meeste voorkomende loonwerkzaamheden uitvoeren.


De nieuwe Doosan DL200 shovel uitvoering met een gewicht van ca. 12000kg heeft een 6 cilinder Doosan common-rail dieselmotor van 160Pk. De shovel heeft een semi automatische versnellingsbak met 4 rijsnelheden vooruit met 35km/h en 3 rijsnelheden achteruit van max. 25km/h. De machine is standaard 246cm. breed maar is speciaal voor Rispens uitgevoerd met extra dubbellucht voor op de kuil/maisbulten. Er is een hydr. Volvo snelwisselsysteem opgebouwd, met extra hydr. functie, voor het snel uitwisselen van de uitrustingstukken. Verder is de cabine uitgevoerd met volledig geïntegreerd lucht circulatie systeem met airco, radio en extra werkverlichting met zwaailamp en verwarmde buitenspiegels.

W. Rispens
Draversdyk 10, Rien
0515 331 792


back
mailNew
printNew
News
DOLblij met Doosan!
Onlangs heeft Cees Dol zijn nieuwe Doosan in ontvangst genomen.
Eerste Doosan DX140LCR in Nederland.
De eerste Doosan DX140LC R binnendraaier rupskraan nu in Nederland bij Machinehandel Anema in Arum.
more news
Latest additions
Brand Kubota
Type U10
Weight 0-1000kg
Built 2001
Brand Doosan
Type DX180LC SLT
Weight 17500-20000kg
Built 2008
Brand Liebherr
Type A312
Weight 12500-15000kg
Built 2007
more machines
shovel
Baarderbuorren 3, Arum (Fr.) • Tel. +31 517 64 13 29 • fax +31 517 64 18 28 •
shovel